Parteneri

Liceele pe care le vom vizita in Editia II

Lista liceelor care vor fi vizitate in cadrul Premiilor CFA - Editia a II a este:

Liceu

Judet

Oras

Data vizitei

Ora

CN "HOREA CLOSCA SI CRISAN"

ALBA

Alba Iulia

 27/11/2015 10h00

CT Alexandru Domsa

 

Alba Iulia

 27/11/2015 12h00

CT Apullum

 

Alba Iulia

 27/11/2015 11h00

GS agro montagne Tara Motilor

 

Albac

  

CN Titu Maiorescu

 

Aiud

 04/12/2015 10h00

CN Bethlen Gabor

 

Aiud

 04/12/2015 12h00

LT Aiud

 

Aiud

 04/12/2015 11h00

CN "INOCHENTIE MICU CLAIN"

 

Blaj

  

GS Timotei Cipariu

 

Blaj

  

GS Stefan Manciulea

 

Blaj

  

CN Avram Iancu

 

Campeni

 10/12/2015 10h00

GS Forestier

 

Campeni

 10/12/2015 11h00

CA Alexandru Borza

 

Ciumbrud

 09/12/2015 14h00

CN David Prodan

 

Cugir

 07/12/2015 12h00

CT ID Lazarescu

 

Cugir

  

GS industriel

 

Jidvei

  

Groupe scolaire de chimie

 

Ocna Mures

 09/12/2015 12h00

CN Lucian Blaga

 

Sebes

  

CN "EMANUIL GOJDU"

BIHOR

Oradea

09/11/2015

13h00

CN "MIHAI EMINESCU"

 

Oradea

09/11/2015

12h00

LT "ONISIFOR GHIBU"

 

Oradea

09/11/2015

11h00

CN "LIVIU REBREANU"

BN

Bistrita

06/11/2015

12h30

CN "ANDREI MURESANU"

 

Bistrita

06/11/2015

10h00

CT "INFOEL"

 

Bistrita

06/11/2015

11h00

LT "GHE. SINCAI"

CLUJ

Cluj-Napoca

 18/11/2015 11h00

CN "EMIL RACOVITA"

 

Cluj-Napoca

 23/11/2015 14h00

LT "AVRAM IANCU"

 

Cluj-Napoca

 27/11/2015 08h00

L Info "TIBERIU POPOVICIU"

 

Cluj-Napoca

 16/11/2015 12h00

LT "LUCIAN BLAGA"

 

Cluj-Napoca

 17/11/2015 11h00

CN "GEORGE COSBUC"

 

Cluj-Napoca

 24/11/2015 13h00

LT "NICOLAE BALCESCU"

 

Cluj-Napoca

 23/11/2015 10h00

LAPV "ROMULUS LADEA"

 

Cluj-Napoca

 25/11/2015 10h00

CN "GEORGE BARITIU"

 

Cluj-Napoca

05/11/2015

13h00

Lic. Teh. Aurel Vlaicu

 

Cluj-Napoca

 20/11/2015 09h00

LT "ONISIFOR GHIBU"

 

Cluj-Napoca

 19/11/2015 08h00

CT ENERGETIC

 

Cluj-Napoca

 02/12/2015 13h00

L. Eminescu

 

Cluj-Napoca

 16/11/2015 10h00

LT "JANOS ZSIGMOND"

 

Cluj-Napoca

 X X

LT "APACZAI CSERE JANOS"

 

Cluj-Napoca

 25/11/2015 12h30

LT "ALEXANDRU PAPIU ILARIAN"

 

Dej

03/11/2015

13h00

CN "ANDREI MURESANU"

 

Dej

03/11/2015

12h00

LT "Octavian Goga"

 

Huedin

09/11/2015

09h00

CN "Mihai Viteazul”

 

Turda

12/11/2015

11h00

GS Puskas Tivadar

HARGHITA

Ditrau

  

GS Szekely Karoly

 

Miercurea Ciuc

  

CN Octavia Goga

 

Miercurea Ciuc

  

CT Batthyany GHEORGHENI

 

Gheorgheni

  

GS Eotvos Jozsef

 

Ordoheiu Secuiesc

02/12/2015

11h00

Lycée des arts Pallo Imre

 

Ordoheiu Secuiesc

  

CN Mihai Eminescu

 

Sighi

  

LT LUPENI

HUNEDOARA

Lupeni

  

Lycée informatique Petrosani

 

Petrosani

17/11/2015

14h00

GS Crisan

 

Criscior

19/11/2015

12h00

CN Decebal

 

Deva

17/11/2015

11h00

CT Transylvania

 

Deva

23/11/2015

10h00

CT agricole Alexandru Borza

 

Geoagiu

  

CN Iancu de Hunedoara

 

Hunedoara

19/11/2015

14h30

CN d'informatique Traian Lalescu

 

Hunedoara

20/11/2015

9h00

GS Nicolaus Olahus

 

Orastie

20/11/2015

11h00

CT de transport ferroviaire

 

Simeria

23/11/2015

12h00

CN "VASILE LUCACIU"

MARAMURES

Baia Mare

05/11/2015

12h00

LT "EMIL RACOVITA"

 

Baia Mare

05/11/2015

13h00

CN "GHEORGHE SINCAI"

 

Baia Mare

05/11/2015

11h00

Groupe scolaire industriel

MURES

Ludus

11/11/2015

13h00

CN "ALEXANDRU PAPIU ILARIAN"

 

Targu Mures

16/11/2015

12h00

CN "ANDREI MURESANU"

 

Targu Mures

  

CN "UNIREA"

 

Targu Mures

16/11/2015

13h00

CT

 

Tarnaveni

  

CN Mircea Eliade

 

Sighisoara

16/11/2015

10h00

CN "SILVANIA"

SALAJ

Zalau

04/11/2015

11h00

CN Mihai Viteazu

 

Zalau

04/11/2015

12h00

CT "ALESANDRU PAPIU ILARIAN"

 

Zalau

04/11/2015

13h00

CN "GH.LAZAR"

SIBIU

Sibiu

12/11/2015

10h00

CN "O.GOGA"

 

Sibiu

  

Ecole independenta

 

Sibiu

  

Collège technique énergétique

 

Sibiu

  

Lycée Cibinium

 

Sibiu

09/11/2015

14h00

Collège agricole D.P Barcianu

 

Sibiu

11/11/2015

9h00

GS Avram Iancu

 

Sibiu

  

Ecole national de Gaz

 

Medias

26/11/2015

12h00

LT STL Roth

 

Medias

  

LT Axente Sever

 

Medias

  

GS automecanica

 

Medias

  

CT Mediensis

 

Medias

  

GS Nicolae Teclu

 

Copsa Mica

03/11/2015

10h00

GS agricole Timotei Cipariu

 

Dumbraveni

  

GS industriel et construction

 

Mirsa

  

GS Ilie Marcelariu

 

Miercurea Sibiului

  

Liceul pedagogic Carmen Silva

TIMIS

Timisoara

  

Liceul Grigorie Moisil

 

Timisoara